Adapter anteny samochodowej

dodano: 2022.11.29 ważne do: 2023.11.24 wyświetleń: 208
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Czy planujesz zmianę seryjnego zestawu grającego w swoim samochodzie na nowy system car audio? Niezbędny będzie Ci adapter anteny samochodowej, dzięki którym wprowadzisz kolejne zmiany w swoim zestawie. W sklepie internetowym Centrum Audio znajdziesz szeroki wybór przejściówek i redukcji, które dopasujesz do każdego modelu i marki samochodu. W zależności od zastosowanego rozwiązania dostępne są różne formy adaptera anteny samochodowej. Mogą to być kable antenowe, które posiadają zarówno wejście, jak i wyjście ISO i dzięki którym istnieje możliwość podłączenia do zestawu interfejsu 4081. Mogą mieć także formę kabli z wejściem i wyjściem w formie podwójnego fakra (do których można zastosować odpowiedni reduktor). Wejdź na stronę sklepu, a z pewnością znajdziesz tam wszystko, co niezbędne w temacie adapterów antenowych.
Kontakt
Centrum Audio
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------