Listwy przypodłogowe - polistyren

dodano: 2022.11.29 ważne do: 2023.11.24 wyświetleń: 133
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli szukasz prostych, lecz efektownych elementów sztukaterii wewnętrznej, które ożywią wizualnie Twoje mieszkanie - zobacz listwy przypodłogowe (polistyren), które nie tylko dobrze wyglądają, ale mogą też spełniać istotną funkcję. Poza wrażeniami optycznymi - listwy ochronią ściany w Twoim mieszkaniu przed brudem i uszkodzeniami mechanicznymi. Nie bez znaczenia jest też sam materiał, z którego wykonane są listwy przypodłogowe. Polistyren to gwarancja, że listwy będą lekkie i wytrzymałe, łatwe w montażu i obróbce, a także w stu procentach wodoodporne - nadają się do regularnego mycia. W sklepie internetowym WMB znajdziesz listwy w różnej grubości i wysokości w zależności od potrzeb - koniecznie sprawdź pełną ofertę sztukaterii!
Kontakt
WMB
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------