ROZŁADUNEK USŁUGI TRANSPORTU CIĘŻAROWEGO WYNAJEM MASZYN SERWIS ELTRAS

dodano: 2022.12.06 ważne do: 2024.05.24 wyświetleń: 16
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów, którym zapewnia szereg usług motoryzacyjnych, w tym usługi transportowe, usługi rozładunkowe, usługi przeładunkowe, usługi diagnostyczne pojazdów i maszyn wszelkiego typu, usługi naprawy pojazdów i usługi serwisowe związane z naprawą i wymianą przewodów hydrauliki siłowej. Firma ELTRAS prowadzi stację kontroli pojazdów przy ul. Logarytmicznej 7, która oferuje kompleksowe usługi diagnostyki pojazdów, w tym samochodów osobowych, samochodów dostawczych, samochodów ciężarowych oraz maszyn rolniczych, maszyn drogowych, maszyn budowlanych i pozostałych. Stacja diagnostyczna ELTRAS oferuje profesjonalną ocenę stanu technicznego pojazdu obejmującą podstawowe parametry techniczne oraz dodatkowo ocenę pozostałych parametrów tj. emisja hałasu, analiza spalin, ocena instalacji LPG, złącz do przyczep itp. Stacja diagnostyczna ELTRAS umożliwia elektroniczną rezerwację terminu badania technicznego, bezpłatną opcję przypomnienia o zbliżającym się przeglądzie oraz drobny upominek do każdego badania przeprowadzonego w stacji kontroli pojazdów ELTRAS. Firma ELTRAS zatrudnia doświadczonych diagnostów, korzysta z nowoczesnej ścieżki diagnostycznej oraz usług warsztatu samochodowego należącego do ELTRAS, w którym klienci stacji diagnostycznej mogą dokonać drobnych napraw, usunięcia usterek przed przystąpieniem do przeglądu technicznego. Możliwość oceny stanu technicznego samochodu przez doświadczonych mechaników przed przystąpieniem do przeglądu zwiększa powodzenie w trakcie przeglądu i pozwala uzyskać pozytywny wynik badania technicznego w trakcie jednej wizyty w stacji diagnostycznej.
 Firma ELTRAS uruchomiła dla klientów stanowisko serwisowe pozwalające na naprawę, wymianę i przystosowanie przewodów hydrauliki siłowej  stosowanych w pojazdach, maszynach i urządzeniach. Serwis hydrauliki siłowej prowadzony przez firmę ELTRAS umożliwia dokonanie naprawy uszkodzonego przewodu o dowolnym przekroju na miejscu lub z dojazdem na miejsce awarii, umożliwia zakup dowolnych części i akcesoriów do zakuwania węży hydraulicznych z bogatej oferty akcesoriów dostępnych na miejscu, co znacznie skraca czas naprawy. Serwis hydrauliki siłowej ELTRAS działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00-16.00, ale również poza wyznaczonymi godzinami po wcześniejszym uzgodnieniu warunków zlecenia telefonicznie. Firma ELTRAS wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w obsłudze i eksploatacji pojazdów ciężarowych, maszyn przeładunkowych do zapewnienia klientom profesjonalnych usług rozładunkowych, przeładunkowych, transportowych, w tym transportu ponadgabarytowego, transportu niskopodwoziowego realizowanych przez doświadczonych kierowców i operatorów. Firma ELTRAS oferuje rozładunek i transport towarów z rozładunku na terenie całego kraju. Samochody ciężarowe, przyczepy i naczepy dostępne w ELTRAS umożliwiają transport ciężarowy dowolnego ładunku, w tym materiałów sypkich tj. piach, żwir, kruszywa, węgiel, nawozy, pasze i inne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy ELTRAS na stronie http://www.eltras.pl lub kontaktu telefonicznego z obsługą firmy pod numerem 85 652 51 32.
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------