Detoks alkoholowy w Krakowie-natychmiastowa pomoc z dojazdem do domu

dodano: 2022.12.29 ważne do: 2023.12.24 wyświetleń: 105
Szczegóły ogłoszenia:
Każda osoba, która nadużyje alkohol najczęściej odczuwa bolesne rezultaty kaca. Przesadne picie napojów alkoholowych potrafi także powadzić do dolegliwości alkoholowej. Alkohol zaburza działanie gospodarki elektrolitowej i wprowadza do organizmu toksyny. W takiej sytuacji niezbędne jest odtrucie organizmu. Wedle indywidualnie stworzonej receptury medykamentów, pacjentowi podaje się dożylnie kroplówkę (minerały, witaminy i leki farmakologiczne). Zaraz po krótkiej chwili odtruwanie wywołuje ulgę. Czas trwania odtruwania trwa blisko trzy godziny. Po wcześniejszym zaplanowaniu detoks alkoholowy może być zrealizowany w domu uzależnionego.
Kontakt
Odtruwanie Kraków
ul. Zyblikiewicza 16, 31-029 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------