przedszkole Warszawa Wilanów

dodano: 2023.01.05 ważne do: 2023.12.31 wyświetleń: 149
Szczegóły ogłoszenia:
Baby English Academy to placówka powstała w 2009 roku. Jest to przedszkole niepubliczne ulokowane w miasteczku Wilanów, gdzie dzieci zetkną się z najlepszą opieką i ciągłym kontaktem z językiem angielskim. Jest to pierwsza placóka edukacyjna powstała w Wilanowie. Jej wysoce kompetentny personel zapewnia najmłodszym indywidualne podejście do ich talentów, czego efektem są znakomite warunki ku ich rozwoju. Co więcej, najmłodsi mają tu zapewniony ciągły i czynny kontakt z językiem, co w wielkim stopniu zwiększa tempo jego opanowania. Ponadto do ich dyspozycji pozostają przez cały czas inny specjaliści. Mowa tu o psychologu, logopedzie czy terapeutami integracji sensorycznej. Za sprawą wysokiego poziomu realizacji wszelkich czynności z zakresu samej opieki jak i organizacji zajęć, można cieszyć się tutaj najlepszymi okolicznościami do nauki pozwalającymi też zbierać ciepłe wspomnienia. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa tutaj przez cały czas monitoring, zaś nauka odbywa się w odpowiednio przygotowanym do tego obiekcie z certyfikatami bezpieczeństwa.
 
Kontakt
babyenglish
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------