Co na otarcia skóry u dzieci?

dodano: 2023.01.12 ważne do: 2024.01.07 wyświetleń: 252
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli opiekujesz się na co dzień aktywnym maluchem, który lubi bawić się na świeżym powietrzu, gdzie może dojść do drobnych urazów - pewnie zastanawiasz się, co na otarcia dla dzieci przyniesie ulgę i najlepszy skutek. Otarciom u dzieci często towarzyszy zaczerwienienie, podrażnienie i ból. Są one często efektem upadków, wywrotów i innych codziennych aktywności dzieci. W celu pomagania skórze w regeneracji i zapobieganiu infekcjom ważne jest stosowanie odpowiednich kremów. Krem wspomagający otartą skórę powinien zawierać składniki, które pomogą w regeneracji uszkodzonej tkanki. W przypadku, gdy istnieje ryzyko infekcji, ważne jest również stosowanie kremu z działaniem antybakteryjnym. Bipolimer DBC jest jednym z takich składników. Tworzy on na skórze delikatną barierę, która zabezpiecza przed dostawaniem się drobnoustrojów do ran. Idealnym przykładem takiego kremu jest Cudocell Max - odpowiedź na pytanie, co na otarcia dla dzieci może sprawdzić się najlepiej.
Kontakt
Cudocell
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------