Termowizja na polowania

dodano: 2023.01.29 ważne do: 2024.01.24 wyświetleń: 228
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Termowizja na polowania to nowoczesne urządzenia, które stają się coraz bardziej popularne wśród myśliwych. Dzięki niej, myśliwi są w stanie wykryć zwierzynę nawet w ciemności lub w trudno dostępnych miejscach. Termowizja działa poprzez wykrywanie ciepła wyemitowanego przez zwierzę i przedstawianie go na ekranie jako obraz termiczny. To pozwala myśliwym śledzić zwierzynę i dokładniej celować, zwiększając ich skuteczność podczas polowania. Oprócz tego, termowizja na polowania jest również używana do wyszukiwania rannej zwierzyny i ustalania, czy jest ona w stanie uciec. Jeśli i ty potrzebujesz wyposażyć się w tego typu urządzenia, dzięki którym uskutecznisz swoje polowania, koniecznie odwiedź stronę internetową sklepu Knieja. 
Kontakt
Knieja
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------