Gra miejska w Krakowie

dodano: 2023.02.17 ważne do: 2024.02.12 wyświetleń: 129
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Gra miejska „Smoczy Skarb” jest najbardziej popularną grą miejską w Krakowie. Gra polega na tym, że uczestnicy mają za zadanie rozwiązać zagadkę znikających przysmaków z królewskiej kuchni, które według plotek są skutkiem działania lokalnego smoka. Gra rozgrywa się na Rynku i Plantach, a gracze w trakcie gry zwiedzają miasto, zbierając przy tym informacje potrzebne do rozwiązania zagadki. W trakcie rozgrywki uczestnicy wchodzą w interakcję ze słynnymi postaciami miasta, m.in. z rycerzem, księżniczką, rzezimieszkiem, karczmarką i błaznem.

Jesteś zainteresowany taką formą rozrywki jak gra miejska w Krakowie? Hula events zajmie się jej organizacją. Specjaliści mają setki pomysłów na przeróżne okazje! Jeśli jesteś ciekaw, odwiedź oficjalną stronę internetową.
Kontakt
hula events
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------