Przedszkole Językowe Kangurek

dodano: 2023.02.26 ważne do: 2024.02.21 wyświetleń: 188
Szczegóły ogłoszenia:
"Przedszkole Językowe Kangurek od 14 lat pomaga rodzicom w edukacji dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Placówka wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem oraz bogatą ofertą zajęć edukacyjnych m.in.: - codzienną naukę języka angielskiego - język hiszpański - zabawy z językiem migowym - wesołą matematykę - zabawy z literkami, nauka czytania i pisania, grafomotoryka - zajęcia logopedyczne - logorytmika - zajęcia multimedialne z monitorem interaktywnym - zajęcia karate kyokushin - zumba - warsztaty kreatywne z klockami - szachy - warsztaty sensoryczno-plastyczne - kodowanie na dywanie W naszym przedszkolu nie ma tłoku, za to dużo radości, ciepła i uśmiechu."
Kontakt
Przedszkole Językowe Kangurek
ul. Hugo Kołłątaja, 9, 07-410 Ostrołęka, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------