Leczenie bruksizmu w Warszawie

dodano: 2023.03.01 ważne do: 2024.02.24 wyświetleń: 102
Szczegóły ogłoszenia:
Bruksizm charakteryzuje nocne zgrzytanie zębami, kiedy osoba nawet we śnie nie może rozluźnić mięśni twarzy. Często w gabinecie dentystycznym stwierdza się oznaki bruksizmu – są to zużyte lub ukruszone zęby oraz uszkodzone tkanki wokół zębów. U osób cierpiących z powodu bruksizmu zmieniają się również rysy twarzy, szczęka przybiera kwadratowy kształt. Zaniedbywanie leczenia bruksizmu może powodować mocne migreny, bóle twarzy, gardła, szyi, pleców czy ramion. Często jest to ukryte źródło naszych problemów z kręgosłupem, wzrokiem, słuchem, a nawet libido. W klinice w Warszawie współpracujemy z lekarzami dentystami i ustalamy potrzebę zabiegu po badaniu i zgodnie ze wskazaniami lekarza dentysty. Jest to szybka i bezbolesna technika polegająca na wstrzyknięciu toksyny botulinowej w mięśnie narządu żucia. W takim przypadku mięsień natychmiast staje się mniej napięty. Z drugiej strony, wraz z redukcją przerostu mięśni, uzyskuje się bardziej wydłużoną i mniej kanciastą twarz. 
 
Kontakt
Akademia Rzeźbienia Twarzy
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------