Rogal ciążowy

dodano: 2023.03.21 ważne do: 2024.03.15 wyświetleń: 221
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Często kobiety w ciąży borykają się z bólem pleców i napięciem mięśni, co może utrudniać sen i prowadzić do zmęczenia w ciągu dnia. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które może pomóc przyszłym mamom w zapewnieniu sobie komfortu podczas snu - rogal ciążowy. To specjalnie zaprojektowany produkt dla kobiet w ciąży, który pomaga w zapewnieniu wygodnego ułożenia ciała, zwłaszcza brzucha i pleców, podczas snu. Taki rodzaj poduszki jest zwykle większy niż standardowa poduszka, a także ma kształt dostosowany do potrzeb kobiet w ciąży. W sklepie MAYLILY można znaleźć wiele akcesoriów dla mam pomagających zwiększyć komfort takich jak rogal ciążowy, organizery, czy gumki scrunchie.
Kontakt
MAYLILY
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------