Kuwety Click Box

dodano: 2023.03.28 ważne do: 2024.03.22 wyświetleń: 118
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Kistenberg specjalizuje się w dostarczaniu niezwykle przydatnych rozwiązań z obszaru DIY. Są to różnego rodzaju skrzynie narzędziowe, organizery warsztatowe i wiele innych. Doskonałym produktem proponowanym przez Kistenberg są kuwety Click Box. Są to pojemniki służące do przechowywanie różnych elementów niezbędnych w warsztacie. Ich świetne wykonanie i funkcjonalność pozwalają na przechowywanie nawet ciężkich elementów w bardzo bezpieczny sposób. Możliwe jest również łączenie kuwet Click Box ze sobą pozwalające na tworzenie regałów z pojemnikami. Jeżeli jesteś zainteresowany produktami Kistenberg, koniecznie odwiedź stronę internetową. Zapraszamy!
Kontakt
Kistenberg
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------