Studia Finanse i Rachunkowość - UTH

dodano: 2023.03.28 ważne do: 2024.03.22 wyświetleń: 159
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz kontynuować pogłębianie wiedzy z dziedziny finansów i rachunkowości? Studia na UTH są właśnie dla Ciebie! Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie oferuje możliwość 2-letniej nauki, zakończonej egzaminem dyplomowym. Studia II stopnia na kierunku finanse i rachunkowość kierowane są przede wszystkim do osób, które chcą zajmować się pracą w strukturach finansowych m.in. na stanowiskach kierowniczych. Dzięki zajęciom (teoretycznym, warsztatowym oraz praktycznym) prowadzonym przez wieloletnich praktyków z ogromnym doświadczeniem, a także specjalistów z zakresu bankowości, doskonale przygotujesz się do samodzielnej, jak i grupowej pracy i z powodzeniem będziesz mógł starać się o stanowisko w instytucjach publicznych oraz prywatnych. Dodatkowo otrzymasz możliwość przejścia certyfikowanego kursu, który potwierdzi zdobyte umiejętności. Jesteś zainteresowany? Przejdź na stronę UTH, aby zdobyć więcej informacji i dowiedzieć się, co dokładnie otrzymujesz, decydując się na studia Finanse i Rachunkowość w Warszawie.
Kontakt
UTH - Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej
ul. Jutrzenki 135, 02-231 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------