ATEST – BRAMY - Sprzedaż bram garażowych

dodano: 2023.05.02 ważne do: 2024.04.26 wyświetleń: 100
Szczegóły ogłoszenia:

Przedsiębiorstwo ATEST – BRAMY zajmuje się sprzedażą a także instalacją bram garażowych oraz wjazdowych. Usługi proponowane są dla zleceniodawców z Warszawy a także z okolicznych miejscowości. W katalogu firmy umieszczone są bramy garażowe od tak znanych marek jakimi są: Hormann, Wiśniowski i Krispol. W dodatku propozycja sprzedażowa obejmuje bramy wjazdowe przesuwne i dwuskrzydłowe. Współpracując z podaną firmą można także oczekiwać na prace serwisowe, często opierające się na prędkiej oraz efektywnej odnowie sprężyn oraz linek.

Eksperci mają długoletnie doświadczenie na rynku, czyli, decydując się na współpracę z nimi można spodziewać się, iż jeśli nie będzie się mieć stuprocentowej pewności, na jaką bramę się zdecydować, to z pewnością będą udzielać oni porad. Montaż bram garażowych realizowany jest każdorazowo o czasie, w zgodzie z oczekiwaniami klienta. Klienci mogą dobierać pośród bram dopasowanych zarówno do klasycznego, ale też modernistycznego stylu.

Atest Bramy Andrzej Korczyński
Zagłoby 31/11
02-495 Warszawa
NIP 5221033934
Tel. 505765528
biuro@atest-bramy.pl
http://www.facebook.com/AtestBramy


+Artykuł Sponsorowany+

 
Kontakt
Atest Bramy
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------