Sprawdzone elektronarzędzia od Zamu.pl

dodano: 2023.05.09 ważne do: 2024.05.03 wyświetleń: 100
Szczegóły ogłoszenia:
ZAMU to sprawdzony, internetowy sklep z narzędziami, gdzie zakupisz bogaty asortyment różnego rodzaju profesjonalnych, niezbędnych w wielu sytuacjach artykułów,  takich jak: narzędzia do domu, ogrodu, warsztatu , jak i garażu, a więc m.in. elektronarzędzia, narzędzia warsztatowe, ogrodnicze, budowlane oraz o wiele więcej. Dystrybuujemy jedynie najwyższej klasy sprzęt właściwy do przeprowadzania prac przez amatorów, jak i profesjonalistów w dziedzinie. Gwarantujemy dostęp do najlepszej jakości wyrobów, renomowanych producentów i konkurencyjne stawki. Kupujący w naszym sklepie mogą otrzymać wszechstronną pomoc przy wybieraniu towarów. Zapraszamy do sprawdzenia produktów i do podjęcia współpracy!
Kontakt
Zamu.pl
ul. Rudna Mała 42C, 36-060 Rudna Mała, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------