Naczepy chłodnie - Pozkrone

dodano: 2021.06.17 ważne do: 2022.06.12 wyświetleń: 262
Szczegóły ogłoszenia:
Sprzedajmy i odkupujemy naczepy Krone oraz innych poszukiwanych marek w naszej siedzibie w Tarnowie Podgórnym koło Poznania. Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem w branży transportowej, a dzięki sprawnej i rzeczowej obsłudze zyskujemy zaufanie klientów. W Pozkrone możesz liczyć na bogaty wybór naczep takich marek jak Krone, Wielton, Schmitz, Koegel oraz Kassbohrer. Klientom z Poznania i okolic pomagamy także z formalnościami, jednocześnie zapewniając opłacalne warunki skupu naczep. Z pomocą doświadczonej obsługi, handel naczepami do różnych typów pojazdów odbywa się szybko i bezproblemowo. Przekonaj się, że w Pozkrone priorytetem zawsze jest jakość.
Kontakt
Pozkrone
ul. Poznańska 37, 62-080 Tarnowo Podgórne, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------