Rodzaje lawet samochodowych

dodano: 2023.01.04 ważne do: 2023.12.30 wyświetleń: 143
Szczegóły ogłoszenia:
Lawety samochodowe można podzielić na kilka głównych rodzajów, które różnią się między sobą sposobem działania i przeznaczeniem. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze rodzaje lawet samochodowych.
  • Lawety holownicze - są to najczęściej spotykane rodzaje lawet. Składają się z ciągnika, którym jest zazwyczaj samochód ciężarowy lub ciągnik siodłowy, oraz naczepy, na której umieszcza się pojazd do transportu. Pojazd jest przyczepiany do naczepy za pomocą specjalnych koła podporowych i może być transportowany bez konieczności korzystania z jego własnych kół.
  • Lawety samochodowe z windą - są to pojazdy, które posiadają specjalną windę umieszczoną z tyłu lub z boku pojazdu. Dzięki niej możliwe jest łatwe i bezpieczne umieszczenie na lawecie pojazdu osobowego lub dostawczego, nawet jeśli nie posiada on sprawnych kół.
  • Lawety typu "platforma" - są to pojazdy, które posiadają dużą, płaską platformę umieszczoną z tyłu pojazdu. Na platformie można umieścić pojazd osobowy lub dostawczy i przetransportować go w bezpieczny sposób.

Wszystkie najbardziej popularne rodzaje lawet znajdziesz w sklepie internetowym TOMI Przyczepy Stargard - wejdź na stronę i zobacz pełną ofertę!
Kontakt
Przyczepy Stargard
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------