Wykańczanie wnętrz

dodano: 2018.08.04 ważne do: 2024.04.09 wyświetleń: 97
Szczegóły ogłoszenia:
Animator przestrzeni mieszkalnych to fach, który charakteryzuje się nadzwyczajnym poczuciem piękna. To ciągłe zmierzanie do doskonałości. W uzupełnieniu z umiejętnościami technicznymi z zakresu budownictwa, dajemy Ci atrakcyjną jakość usług wykańczania wnętrz. Zaproponujemy rozwiązania dostosowane do twoich preferencji oraz portfela.

Wykańczamy wnętrza mogące bawić oko i oszałamiać. Podobnie dajemy sobie radę z prostą, co z tradycyjną konwencją. Wykańczający wnętrza ma za zadanie mieć zbliżone ujęcie do każdego zlecenia. Nurty zmieniają się, a projekt mieszkania powinien być stały, bo eksponuje temperament mieszkańców. W takim razie będziemy Cię nakłaniali do aktywnego udziału w konsultowaniu wnętrza. Obiektem jest wykończenie wnętrza, gdzie będziesz szczęśliwy.
 
Kontakt
Ann Dach Wrocław
ul. Ul. Robotnicza 13, 55-040 Kobierzyce, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------