Usługi remontowe

dodano: 2018.08.04 ważne do: 2024.04.09 wyświetleń: 187
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi remontowe, prace zawierające remonty i wykończenia pomieszczeń, renowacje wnętrz, na terenie Wrocławia i miast sąsiednich: Oława, Oleśnica, Kiełczów, Jelcz Laskowice, Trzebnica. Jesteśmy profesjonalnym oddziałem z pokaźnym doświadczeniem na rynku wykończeniowym. Na swój wizerunek pracujemy samodzielnie, bowiem nasze prace przeprowadzamy w pojedynkę, ma to niemałe znaczenie, ponieważ dbamy o jakość realizacji, tak jakbyśmy przeprowadzali to na własny użytek. Przebieg prac wykończeniowych zwykle inicjuje się od wynegocjowania harmonogramu prac, wykonanie według schematu, czy też konsultacja z Kontrahentem odnośnie zaplanowania wnętrza, potem specyfikacja i zakup potrzebnych towarów do wykończenia. Sugerujemy rozmaite modele aranżacyjne, łącznie z konwersją systemu i ilości pomieszczeń oraz sposobem relacji pomiędzy nimi. Zważamy na oczekiwania i poczucie piękna klienta aranżując wnętrza w różnym stylu od nowomodnych po klasyczne.
Kontakt
Ann Dach Wrocław
ul. Ul. Robotnicza 13, 55-040 Kobierzyce, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------