Narzędzie do wykonywania otworów

dodano: 2020.05.06 ważne do: 2021.05.01 wyświetleń: 313
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Narzędzie do wykonywania otworów to często podstawowy element wyposażenia niejednego warsztatu. Solidne pogłębiacze pozwalają na tworzenie otworów lub zmienianie ich kształtów. Narzędzie do wykonywania otworów, jakie znajduje się w naszym sklepie to produkt wyróżniający się doskonałą jakością i solidnością. Idealnie sprawdzi się w czasie każdego rodzaju prac. Ponadto, zaoferować możemy pogłębiacze stożkowe, składane i pogłębiacze walcowo czołowe. Narzędzie do wykonywania otworów jest także przydatne do obróbki, zwłaszcza po wierceniu, kiedy pozostaje sporo zadziorów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. W asortymencie znajdują się wszelkie niezbędne narzędzia do obróbki metali, drewna oraz innych materiałów. 
Kontakt
Artykuły Techniczne
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------