Wywóz gruzu Puszczykowo

dodano: 2020.06.26 ważne do: 2021.06.21 wyświetleń: 328
Szczegóły ogłoszenia:
Wywozimy gruz, śmieci i odpady budowlane na terenie Wielkopolski. Z naszych usług korzystają mieszkańcy takich miejscowości, jak - Puszczykowo, Śrem, Luboń, Czempiń, Brodnica, Mosina, Grodzisk Wielkopolski, Komorniki i wiele innych. Odbieramy także odpady wielkogabarytowe, takie jak - tapczany, stoliki, stoły, krzesła, fotele. A także odpady zielone, w tym: trawę, liście, gałęzie, wiatrołomy, krzaki. Oferujemy wynajem przenośnych toalet w Poznaniu i okolicach, a także - kontenery socjalne (magazynowe). Posiadamy wyspecjalizowane pojazdy, które przejadą przez każde - nawet najwęższe bramy. Nasze pojazdy wyposażone są także w dźwig HDS, który ułatwia załadunek. Oferowane przez nas kontenery są pojemne i solidne. ?Obsługujemy osoby indywidualne, a także wiele firm różnych profesji, w tym wielu deweloperów.

?Eko ? Rondo? s. c.
ul. Nadwarciańska 11
62-041 Puszczykowo
tel. 506733141
biuro@eko-rondo.pl
Kontakt
?Eko ? Rondo? s. c.
ul. Nadwarciańska 11, 62-041 Puszczykowo, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------