Kontenery na gruz Warszawa

dodano: 2020.07.22 ważne do: 2021.07.17 wyświetleń: 284
Szczegóły ogłoszenia:
Wynajmujemy kontenery na śmieci, gruz oraz różnego rodzaju odpady pobudowlane i poremontowe. Jeździmy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Posiadamy kontenery z klapami i otwarte, o różnych pojemnościach. Kontenery podstawiamy już w 4 godziny od przyjęcia zlecenia. Na mniejsze ilości gruzu lub odpadów, powstałych np. w trakcie niewielkich prac remontowych czy wykończeniowych, oferujemy wywóz w workach Big Bag. Worki Big Bag wykonane są z trwałych tworzyw sztucznych, dzięki czemu są bardzo mocne. Woki posiadają uchwyty (w każdym narożniku), które umożliwiają ich transport, np. za pomocą wózka widłowego. Z naszej oferty korzystają osoby prywatne, jak również - wiele firm budowlanych i deweloperzy. 

Gruzar Wywóz Gruzu Warszawa
ul. Nagodziców 3
03-188 Warszawa
tel. 221255167
Kontakt
Gruzar Wywóz Gruzu Warszawa
ul. Nagodziców 3, 03-188 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------