Elektryk Wrocław Krzyki

dodano: 2020.10.20 ważne do: 2021.10.15 wyświetleń: 133
Szczegóły ogłoszenia:
Fachowy elektryk to prawdziwa perełka wśród usługodawców na rynku instalacji elektrycznych. Renomowany  elektryk, Wrocław, należy do firmy Elektryk Wrocław 24H. Całościowo przeglądnie  Twoją instalację elektryczną oraz dokona naprawy instalacji. Usługi elektryczne obejmują również szybkie naprawy w razie awarii, służy temu pogotowie elektryczne we Wrocławiu. Elektryk, Wrocław, oferuje takie usługi przez 24h. Wrocławski elektryk to okresowe przeglądy i pomiary elektryczne, przegląd i odbiór instalacji elektrycznej, przyłącza elektryczne. Elektryk, Wrocław, posiada w ofercie usługi modernizacji instalacji elektrycznej, wymianę tablic licznikowych oraz bezpiecznikowych, a także montaż rozdzielnicy budowlanej. Możesz również zlecić zwiększenie mocy z Tauron, jak również przeniesienie licznika oraz wystawienie oświadczeń do Tauron OST i ZI. Elektryk, Wrocław, zajmie się także innymi pracami z dziedziny instalacji i urządzeń elektrycznych. Możesz zdać się całkowicie na wiedzę i doświadczenie najlepszego elektryka, Wrocław.
Kontakt
Elektryk24
woj. warmińsko-mazurskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------