Klimatyzacja oraz wentylacja dla domu i biura

dodano: 2020.12.14 ważne do: 2021.12.09 wyświetleń: 88
Szczegóły ogłoszenia:
Zajmujemy się nowoczesnymi systemami klimatyzacyjnymi i chłodniczymi renomowanych firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na rynku klimatyzacji i chłodnictwa cool-klimat gwarantuje wszystkim klientom wysokiej jakości urządzenia chłodnicze w atrakcyjnych cenach.
Spełniając oczekiwania każdego klienta oddajemy do dyspozycji profesjonalny zespół pracowników i serwisantów, którzy udzielą fachowej porady w doborze wydajności chłodniczych oraz zapewnią profesjonalny montaż, przegląd serwisowy klimatyzacji, agregatów, komór chłodniczych, mroźni oraz sprężarek wysokich wydajności stosowanych w specjalistycznych układach chłodniczych.
W ofercie handlowej posiadamy podzespoły oraz urządzenia chłodnicze:
 
Kontakt
Cool-klimat
Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------