Płyty bakelitowe

dodano: 2021.01.15 ważne do: 2022.01.10 wyświetleń: 79
Szczegóły ogłoszenia:

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Voltrog, której siedziba mieści się w Mikołowie. Jesteśmy firmą wyróżniającą się na rynku - posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje oraz lubią to, co robią. Naszym klientom proponujemy najwyższej jakości usługi z zakresu sprzedaży płyt bakelitowych. Produkty, które można znaleźć w naszym asortymencie są wykonane z niezwykle trwałego materiału, czyli bakelitu. Jest to laminat papierowo-fenolowy, który tworzy się ze specjalnego papieru elektroizolacyjnego nasycanego żywicami fenolowymi. Warto wiedzieć, iż jeżeli chodzi o właściwości mechaniczne oferowanych przez nas płyt bakelitowych są one bardzo stabilne i można je stosować w szerokim zakresie temperatur. Co więcej, płyty bakelitowe można także wykrawać na gorąco oraz na zimno, używać w środowisku olejowym, w oleju transformatorowym i w powietrzu. Produkty, które przedstawiamy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a nasi klienci oceniają je bardzo pozytywnie. Nasza firma zapewnia szybką realizację zlecenia, konkurencyjne ceny oraz profesjonalizm. Zapraszamy do składania zamówień.

 
Kontakt
Voltrog
ul. Przelotowa 7, 43-190 Mikołów, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------