Drewniany domek – dziecięce marzenie na wyciągnięcie ręki

dodano: 2021.01.20 ważne do: 2022.01.15 wyświetleń: 93
Szczegóły ogłoszenia:

Większość kilkulatków marzy o wyjątkowym miejscu do zabaw i spotkań z rówieśnikami. Domki drewniane dla dzieci to praktyczne rozwiązanie, które zadowoli zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców. To bezpieczne miejsce do zabawy, w którym dzieci mają pełną swobodę. Do domków wchodzi się z poziomu gruntu lub po schodkach. Koszt domku drewnianego dla dzieci waha się od 2 do 3 tysięcy złotych. Konstrukcje wykonane są z drewna, a więc nie szkodzą zdrowiu dzieci, a przy tym są ekologiczne. Samodzielny montaż jest bardzo łatwy i nie zajmuje wiele czasu. Zaimpregnowane drewno pozwoli cieszyć się wymarzonym dla dziecka miejscem w ogrodzie przez wiele lat. Domki są zarazem piękne i praktyczne – mają drzwi, okna, balustrady i niewielkie ganki.
 
Kontakt
SODAS
ul. Wielgolas Duchnowski 70C, 05-074 Halinów, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------