FOTOWOLTAIKA Minutor Energia

dodano: 2021.09.22 ważne do: 2022.09.17 wyświetleń: 64
Szczegóły ogłoszenia:
MINUTOR Energia Sp. z o.o. to spółka wywodząca się z firmy MINUTOR Sp. z o. o., która od 2014r. świadczy na Polskim rynku wysoko wyspecjalizowane usługi techniczne dla przemysłu.
Od czterech pokoleń związani jesteśmy z przemysłem energetycznym i wydobywczym.
Dziś w dobie przemian związanych z walką ze wzmożoną emisją CO2, nie patrzymy tylko na wielopokoleniowe dziedzictwo, z którego jesteśmy dumni, ale również patrzymy w przyszłość, troszcząc się o przyszłe pokolenia.
Drogi przyszły prosumencie, jeśli podobnie tak jak Zarząd i cała załoga firmy Minutor Energia Sp. z o.o., z niepokojem patrzysz w przyszłość i bezpieczeństwo kolejnych pokoleń, nie pozostawaj bierny i już teraz zainwestuj we własną instalację fotowoltaiczną.
Dzięki unikatowemu doświadczeniu, związanemu z pracą w przemyśle, angażujemy nasze wykwalifikowane siły w budowę odnawialnych źródeł energii tak, by mogły one zasilić Wasze domy i firmy w zielony prąd i ciepło.
Dlaczego MINUTOR Energia?
-jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów w branży energetycznej,
-od czterech pokoleń związani z przemysłem energetycznym,
-wykwalifikowane ekipy montażowe,
-Jesteśmy obecni w całej Polsce!
Zapraszamy do kontaktu!


NAPISZ
kontakt@minutor-energia.pl
ZADZWOŃ
+48 797 133 265
ODWIEDŹ
https://minutor-energia.pl/fotowoltaika/

FOTOWOLTAIKA | PANELE FOTOWOLTAICZNE | INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE | OZE | ENERGIA ZE SŁOŃCA
 
Kontakt
Minutor Energia Sp. z o.o.
ul. Mikołowska 26/1A, 41-400 Mysłowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------