Inteligentny dom

dodano: 2021.09.24 ważne do: 2022.09.19 wyświetleń: 53
Szczegóły ogłoszenia:
Inteligentny dom jest to już nie tylko fikcja literacka lub wizja przyszłości. Dzięki spółce smartbudynek.pl sterowanie zdalne wszelkich funkcji z komórki staje się naszą rzeczywistością. Możesz za pomocą kilku kliknięć wyznaczyć temperaturę w domu, a do tego odsłonić rolety. Koniec ze zwykłymi kontaktami, teraz alternatywą dla nich będzie oświetlenie działające za pomocą programów a ponadto czujników ruchów. To nadal nie wszystko, co będzie możliwe dzięki nowoczesnej technice. Te innowacje nie tylko i wyłącznie ułatwią ci życie, lecz również zwiększą nasze bezpieczeństwo. Zainstalowanie mierników oraz czujników jakości powietrza, dymu, czujników zalania, pogody, temperatury a także czujników otwierania drzwi, oraz okien zwiększy Twój spokój. Dodatkową ochroną dla Twojego jest montaż kamer. Można je umiejscowić zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Bez wątpienia każda nieruchomość może być zmieniona w inteligentny dom, nawet nie wymaga to przeprowadzania remontu. Wszystkie urządzenia z smartbudynek.pl są niezwykle łatwe a także nieinwazyjne zarówno w montażu, jak również konfiguracji. Postaw na bezpieczeństwo, wysoką jakość a także pełen komfort.
Kontakt
smartbudynek.pl
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------