WECKER - Iniekcje geopolimerowe, podnoszenia posadzek i fundamentów

dodano: 2021.10.28 ważne do: 2022.10.23 wyświetleń: 88
Szczegóły ogłoszenia:
Sprawdzone techniki podnoszenia posadzek i wzmacniania fundamentów to specjalność firmy Wecker. Firma ma spore znaczenie w dziedzinie geoinżynierii, wobec czego iniekcje geopolimerowe zrealizuje bez przeszkód. Sprawdzają się one w czasie takich czynności jak: podbicie posadzki, wzmocnienie gruntu, wzmacnianie posadzek, stabilizacja fundamentów, bądź wypełnianie pustek. Usługi tego typu mogą być wykonywane w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i w obiektach przemysłowych.

Rekomendacje klientów, dla których wskazana firma przeprowadziła usługę jaką jest na przykład stabilizacja posadzek motywują do tego, aby zdecydować się na nawiązanie współpracy. Jeżeli w takim razie ktoś zmaga się z problemem jakim jest zapadnięta posadzka, to kierując się do tych ekspertów wie, że podjął słuszną decyzję. Większość zleceń realizowana jest szybko, w max 2 dni robocze. Prace nad problemem takim jak osiadająca posadzka mogą zostać wykonane również wtedy, gdy gdzieś położono ogrzewanie podłogowe.


Wecker Mariusz Budzik
ul. Kościuszki 42 lok. 17
63-400 Ostrów Wielkopolski
NIP: 622 283 32 41
tel. +48 576 456 941
kontakt@wecker.pl
 
Kontakt
Wecker Mariusz Budzik
woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------