Biuro projektowe Psw Architektura

dodano: 2022.04.29 ważne do: 2022.08.15 wyświetleń: 23
Szczegóły ogłoszenia:
Łączy nas wspólna pasja do architektury, dzięki czemu w 2016 roku postanowiliśmy założyć projektowe biuro architektoniczne we Wrocławiu. Jesteśmy doświadczonymi architektami wciąż pogłębiamy swoją wiedzę. Do każdego zadania podchodzimy sumiennie i z zaangażowaniem. Oferujemy projektowanie budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, użyteczności publicznej a także produkcyjnych i magazynowych. W trakcie realizacji zlecenia reprezentujemy inwestora w róznych urzędach i dopełniamy wszystkich formalności. Oferujemy także nadzór autorski oraz pomoc w wyborze ekip budowlanych,. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą.
 
Kontakt
Psw Architektura
ul. Paprotna 5/114, Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------