Higienizacja osadów

dodano: 2022.11.27 ważne do: 2023.11.22 wyświetleń: 4692
Szczegóły ogłoszenia:
Jednym ze skutecznych sposobów na oczyszczenie ścieków jest higienizacja osadów. Można wykorzystać się wapno, które umożliwia bardzo skuteczną higienizację i stabilizację. W procesie oczyszcza się różnego rodzaju odpady, ścieki które mogłyby być potencjalnie niebezpieczne ze względu na występowanie bakterii, grzybów. Higienizacja odbywa się w specjalistycznych zbiornikach, gdzie dodawane jest wapno. Zachodzi wówczas reakcja, która podwyższa temperaturę oraz zmienia pH, co pozwala na bardzo skuteczne wyeliminowanie wielu rodzajów bakterii oraz w grzybów.
Firma Montech oferuje profesjonalne rozwiązania związane z oczyszczaniem osadów, są to mieszalniki, w których można oczyszczać duże ilości osadów z użyciem wapna. Jest to mieszalnik posiadający dozownik oraz reduktor, który pozwala ustalać właściwą ilość wapna. Mieszalnik transportuje następnie osad oczyszczony do kontenera czy też na składowiska.
Kontakt:


PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE „Montech” Sp. z o.o


20-258 Lublin 62, Łuszczów Drugi 108


e-mail: biuro@montech.pl


tel.: +48 81 752 12 25


tel.: +48 81 752 12 26

Kontakt
Montech
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------