Hale namiotowe

dodano: 2022.12.05 ważne do: 2023.11.30 wyświetleń: 105
Szczegóły ogłoszenia:
Ewenta oferuje wysokiej jakości hale namiotowe, które mogą służyć jako magazyny czy też hale produkcyjne, warsztaty. Dużą zaletą hal namiotowych jest możliwość szybkiego przystosowaniu do wymagań klienta, można dobrać wysokość, powierzchnię jak również typ dachu. Dzięki czemu jest to bardzo dobra alternatywa dla budynków tradycyjnych, dużą zaletą jest dużo niższy koszt jak również czas na budowę. Hale przemysłowe mogą posiadać konstrukcje z profili aluminiowych lub profili stalowych. Ściany mogą zostać wykonane z wytrzymałej plandeki PVC, blachy trapezowej lub płyty warstwowej. Hale tego rodzaju są bardzo wytrzymałe, można wykorzystywać je jako hale namiotowe całoroczne, można zastosować w nich także ogrzewanie. Zależnie od konfiguracji można zastosować bramy przesuwane plandekowe, które nie wymagają dodatkowej konstrukcji.

Kontakt:

Ewenta

tel: 504 199 092

biuro@ewenta.pl

Kontakt
ewentahale
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------