Geodezja GEOPROJEKT geodeta Iława, Olsztyn tel. 795 800 801

dodano: 2023.03.21 ważne do: 2024.03.15 wyświetleń: 134
Szczegóły ogłoszenia:
Jeżeli szukasz profesjonalnego wsparcia w obszarze geodezji, trafiłeś we właściwe miejsce! Firma GEOPROJEKT geodezja iława to gwarancja profesjonalizmu, jakości i rzetelności. Świadczymy usługi geodezyjne, w tym pomiar terenu, tworzenie granic, inwentaryzacje gruntów, wykonywanie map i projektów geodezyjnych.
Gwarantujemy szybką finalizację zleceń, konkurencyjne ceny i kompetentne doradztwo.
Profesjonalni i wykwalifikowani pracownicy gwarantują kompleksowe usługi geodezyjne na najwyższym poziomie. Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i umówić się z nami w celu pozyskania dalszych informacji.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!
Nasz geodeta Iława z firmy GEOPROJEKT zrobi w niewygórowanej cenie szereg usług takich jak:
1. mapa do celów projektowych,
2. podział nieruchomości, podział budynku,
3. ustalenie / wznowienie granic,
4. tyczenie budynku, sieci oraz przyłącza,
5. inwentaryzację budynku – po dokonanej budowie nasienie na mapę wraz z przyłączami,
6. rozgraniczenie nieruchomości.
Firma GEOPROJEKT geodeta iława działa na obszarze województwa warmińsko mazurskiego oraz kujawsko -pomorskiego.
Rejon jaki obsługuje nasza firma to m. in. powiat i gmina: Iława, Lubawa, Susz, Kisielice, Zalewo, NML, Ostróda, Miłakowo,Miłomłyn, Morąg, Małdyty, Dąbrówno, Łukta, Grunwald, Rybno, Działdowo,Lidzbark, Płośnica, Iłowo – Osada, Olsztyn, Gietrzwałd, Tomaszkowo,Jonkowo, Olsztynek, Stawiguda, Purda, Dywity, Nowe Miasto Lubawskie,Kurzętnik, Biskupiec, Grodziczno, Brodnica, Bobrowo, Bartniczka, Osiek,Brzozie, Jabłonowo Pomorskie, Zbiczno, Świedziebnia, Górzno, Nidzica,Kozłowo.

 
Wideo
Kontakt
Karol
ul. Zielona 31, 14-200 Iława, woj. warmińsko-mazurskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------