Pogotowie rowerowe Konstancin, Naprawa rowerów Warszawa

dodano: 2022.05.14 ważne do: 2023.05.09 wyświetleń: 37
Szczegóły ogłoszenia:
DRODZY PAŃSTWO TERAZ UNIKNIECIE KOLEJEK, ZAMÓWCIE SERWIS JUŻ DZIŚ,NIE CZEKAJCIE NA OSTATNIĄ CHWILĘ. mobilnyserwisrowerowy.waw.pl pogotowie rowerowe SMARUJEMY ZAWODOWO, https://www.mobilnyserwisrowerowy.waw.pl Prezentujemy Państwu znaną na rynku holenderskim usługę typu door to door polegającą na serwisowaniu roweru nie wychodząc z domu i przy pomocy pojazdu warsztatowego. MAZOWIECKIE MOBILNIE- DRODZY PAŃSTWO TERAZ UNIKNIECIE KOLEJEK, ZAMÓWCIE SERWIS JUŻ DZIŚ,NIE CZEKAJCIE NA OSTATNIĄ CHWILĘ. Kompleksowo obsługujemy eventy serwisowanie rowerów dla firm , organizujemy imprezy rowerowe : lokalizacja Warszawa WYJAZDY W POLSKĘ DO USTALENIA. Jesteśmy otwarci na każdą współprace , wiemy ze Wasze zadowolenie przekłada się na nasz sukces. Nasze auta techniczne wyposażone są w profesjonalne narzędzia do naprawy rowerów z możliwością transportu. Naprawiamy rowery takich firm jak: kellys, author, scott, cannondale, merida, colnago, shimano, corratec, cube, felt, focus, fisher, giant, gt, kona, ktm, crone, mongus, schwinn, trek, univega, wheeler, rst,rock shock i inne. Radość i bezpieczeństwo z jazdy to to co nas prowadzi sami jesteśmy pasjonatami , rowery to nasza pasja Naprawiamy wszystkie typy rowerów ,specjalizujemy się także w usługach nietypowych. https://www.mobilnyserwisrowerowy.waw.pl AWARIA NA DRODZE- POGOTOWIE ROWEROWE DLA NASZYCH KLIENTÓW 607715169 SMS i podjedziemy. Nasza oferta: - naprawy główne, przeglądy - kompleksowe przeglądy i modernizacje sprzętu - regulacje, centrowanie kół ,naprawiamy koła przejechane przez samochód oraz uszkodzone w windzie - oferujemy naprawy powypadkowe, naprawa rowerów trójkołowych - spawanie ram aluminiowych, z magnezu i stali niskowęglowych , CRO-MO oraz ramy magnezowe - przeróbki i montaże - regeneracja podzespołów, usługi nietypowe, dorabianie części, składanie - konstrukcji nietypowych SERWISUJEMY ROWERY TANDEM ORAZ TRÓJKOŁOWE I REHABILITACYJNE, - naprawa hydrauliki i pneumatyki oraz systemów zawieszenia - naprawa rowerów z wałem Kardana oraz ROWERY ELEKTRYCZNE, - naprawiamy rowery z napędem pasowym - rowery elektryczne ,naprawiamy silniki i wspomaganie - przeróbki - naprawy i ekspertyzy powypadkowe - naprawa i montaż akcesoriów konserwacja czyszczenie mycie Nasz serwis oparty jest na kilkuletnim doświadczeniu . https://www.mobilnyserwisrowerowy.waw.pl/index.html Warsztat : Konstancin - Jeziorna JÓZEFOSŁAW KIERSZEK 12B Mobilnie CAŁA Warszawa Jeśli nas nie ma w warsztacie - proszę dzwonić : AWARIA NA DRODZE- POGOTOWIE ROWEROWE DLA NASZYCH KLIENTÓW 607715169 SMS i podjedziemy. Konstancin Józefosław tel. 607 715 169 Warszawa tel.725 222 527 Naprawiamy każdy model roweru , naprawiamy także rowery trójkołowe, wózki inwalidzkie, dziecinne wózki biegowe. WYWOZIMY :) WYWIEZIEMY GRATIS GRATY i ŻONĘ Z CHATY... :) :) :)Jeśli Państwo nie wiecie co zrobić z uszkodzonym lub zużytym sprzętem FITNESS lub ROWERAMI - TO MY WAM W TYM POMOŻEMY.ZDEMONTUJEMY, WYNIESIEMY,ROZBIERZEMY DO KOŃCA. :)
Kontakt
AlbertSerwis
ul. Konstancin-Jeziorna,Kierszek 12, 05-510 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------