Szczotka Ssawka CP1438/01 odkurzacza Philips SpeedPro Max 8000

dodano: 2022.12.20 ważne do: 2023.12.15 wyświetleń: 248
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Zepsuł Ci się jeden z elementów w Twoim urządzeniu AGD? Jeśli posiadasz odkurzacz Philipsa z serii 8000, to koniecznie sprawdź, czy to nie szczotka ssawka CP1438/01 odkurzacza Philips SpeedPro Max 8000. Bardzo często w odkurzaczach z tej serii, dochodzi do uszkodzenia tej części, natomiast pamiętajmy, iż jeśli chcemy naprawić nasze urządzenie, to koniecznie jest korzystanie tylko i wyłącznie, z oryginalnych części. Dlatego koniecznie powinniśmy zakupić szczotkę ssawkę CP1438/01 odkurzacza Philips SpeedPro Max 8000 prosto od oryginalnego dystrybutora, jeżeli chcemy mieć prawo do gwarancji. Jeśli jesteś zainteresowany powyższym ogłoszeniem, to koniecznie zapoznaj się ze stroną internetową sklepu, gdzie pozyskasz więcej szczegółowych informacji.
Kontakt
MagBob
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------