Wynajem samochodów dostawczych

dodano: 2018.08.03 ważne do: 2022.01.16 wyświetleń: 88
100 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy do wynajmu krótko i długoterminowego samochody marki Volkswagen Crafter - furgon, diesel 2.0, 2015 rok prod. Dokładne wymiary i dane samochodów dostępne są na naszej stronie internetowej. Wynajmując u nas samochód możesz poruszać się nim po całej Unii Europejskiej. Zapewniamy minimum formalności przy wypożyczeniu samochodu. Wszystkie auta są wyposażone w klimatyzację i posiadają wygodną 3 os. kabinę. Zapraszamy do kontaktu - można do nas dzwonić o każdej porze dnia, również w soboty i niedziele. Działamy na rynku już od 1991 roku. Znajdujemy się w Warszawie. Dla stałych klientów wynajmujemy samochodu bez potrzeby wpłacania kaucji. Doba już od 100 zł!
Kontakt
Metkon
ul. Lizbońska 2, 03-969 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------