CarGO! Sp z o.o

dodano: 2020.04.06 ważne do: 2021.04.01 wyświetleń: 217
Szczegóły ogłoszenia:
Wiemy, jak przygotować kamper czy też przyczepę kempingową do sezonu. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele ważnych akcesoriów warto zabrać na podróż po Europie (dalszą lub ewentualnie bliższą). Wiemy też, jak istotne jest porządne podejście do tematu, pasja i zaangażowanie. To oferujemy Konsumentom, którzy zdecydują się na współpracę z CarGO! Od 2009 roku absorbujemy się przyczepami kempingowymi, kamperami i wszystkim, co związane z tą odmianą podróżowania. Proponujemy również dużo atrakcyjnych akcesoriów, jakie każdy posiadacz kampera wykorzysta w trakcie swojej podróży.
Szukają Państwo namiotu czy też markizy do swojego kampera? W przyczepie kempingowej brakuje odpowiednich mebli lub ewentualnie systemów? Żaden kłopot - zapraszamy na domenę, gdzie specjaliści z CarGO! Doradzą oraz zaoferują różnorodnego typu akcesoria do kamperów - naturalnie w atrakcyjnie małej cenie!
Kontakt
CarGO! Sp z o.o
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------