CarGO! Sp z o.o

dodano: 2020.04.07 ważne do: 2021.04.02 wyświetleń: 187
Szczegóły ogłoszenia:
CarGO! Od 2009 roku pomaga lokalnym i zagranicznym Kontrahentom w spełnianiu marzeń o posiadaniu prywatnego kampera. Oprócz sprzedaży aut, oferujemy również ochronę serwisową i najem kamperów na przeróżnego rodzaju wycieczki po Europie. Nasi Konsumenci nie muszą wydawać setek tysięcy na porządnie umeblowane kampery lub też przyczepy kempingowe - wystarczy odezwać się do jednej z trzech filii CarGO! (Poznań, Warszawa bądź Wejherowo), żeby po paru dniach wyruszyć z bazy pięknym, nowoczesnym kamperem. Gwarantujemy, że takie wakacje będą epokowe.
Szukasz wypożyczalni kamperów czy też przyczep kempingowych? Pragniesz rozpocząć współpracę z ekspertami od serwisu tego rodzaju sprzętów? A może chcesz kupić osobisty kamper? Wspomoże CarGO!, jakie od 2009 roiku specjalizuje się w obsłudze, najmie i sprzedaży przeróżnego typu kamperów.
Kontakt
CarGO! Sp z o.o
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------