HARDER PARTS

dodano: 2020.07.12 ważne do: 2021.07.07 wyświetleń: 116
Szczegóły ogłoszenia:
Harder Parts to grupa profesjonalistów, którzy zadecydowali stworzyć firmę skupiającą się na oferowaniu wysokiej jakości części do maszyn agrarnych. Koncentrujemy się przede wszystkim na częściach do pługów i koparek. W asortymencie znajdują się wycinanie laserow - wiemy gruntownie, jak znacząca w rolnictwie oraz pracach budowlanych jest trwała konstrukcja, wobec tego dostarczamy Kontrahentom wysokiej jakości części do maszyn wykonane z oryginalnej blachy Hardox. Na witrynie internetowej wnikliwie przedstawiamy, czym charakteryzuje się ta blacha - zapraszamy do kontaktu.
Wypatrujesz dostawcy podzespołów do sprzętów rolniczych i koparek? Harder Parts to adres, pod jaki musisz się udać. U nas zamówisz wycinanie laserow oraz wiele więcej. Bazujemy na trwałych podzespołach oraz konstrukcjach wykonanych z oryginalnej blachy Hardox, dzięki temu proponowane części są najzwyczajniej w świecie profesjonalne.
Kontakt
HARDER PARTS
Raczki, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------