Wynajem aut dostawczych

dodano: 2021.07.14 ważne do: 2021.10.30 wyświetleń: 24
Szczegóły ogłoszenia:
Proxima to profesjonalna wypożyczalnia aut dostawczych oraz busów działająca na terenie Warszawy  i okolic. W swojej pracy  na pierwszym miejscu stawiamy dobro i zadowolenie Klienta utrzymując przy tym konkurencyjne ceny. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny oraz z pełnym zaangażowaniem dostarczając najlepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb. Samochody dostawcze dostępne w naszej ofercie dostępne są w kilku wariantach zarówno wyposażenia jak i ładownościowych. Naszym Klientom oferujemy również dodatkowe wyposażenie auta takie jak: GPS, radio CB, plandeka, wózek, czy też możliwość odbioru samochodu poza biurem. Wszystkie samochody dostępne w naszej flocie aut przechodzą regularne serwisowanie i posiadają niskie przebiegi. Co więcej auta posiadają firmowy assistance oraz pomoc w przypadku awarii na drodze. Naszym Klientom oferujemy krótko, średnio i długoterminowy wynajem aut dostawczych. Wszelkie formalności związane z wynajmem auta zostały skrócone do minimum dzięki czemu auto wypożyczyć można w kilka minut.
 
Kontakt
Proxima Wynajem Samochodów
ul. Ul. Łopuszańska 98, 02-232 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------