Sprawdź ktm x-bow - devil-cars.pl

dodano: 2021.10.20 ważne do: 2022.10.15 wyświetleń: 150
249 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Potrzebny Ci interesujący pomysł na prezent - przykładowo dla chłopaka? Wybierz oryginalną propozycję - to przejażdżka sportowym samochodem na prawdziwym torze wyścigowym! Organizujemy przejazdy autami rajdowymi, a także wieloma innymi ikonicznymi pojazdami. Zobacz szczegóły naszej propozycji, jeśli marzy Ci się ekscytująca przejażdżka Ferrari lub szybki przejazd Lamborghini itd.. Masz szansę wybrać tor - Łódź jest tylko jedną spośród piętnastu miejscowości, w jakich możesz zarezerwować atrakcję. Podkreślamy: jazda na torze wyścigowym jest opcją dostępną tak dla osób prywatnych, jak i Klientów biznesowych. Gwarantujemy elastyczne terminy przejażdżek, profesjonalną opiekę wyspecjalizowanych opiekunów i szeroki zakres pojazdów do wybrania. Zapoznaj się z detalami i zrealizuj własne marzenia lub zrób fantastyczny prezent komuś ważnemu. Tor wyścigowy w Poznaniu i innych miastach są gotowe na Ciebie!

*stawka opublikowana w ogłoszeniu jest jedynie stawką orientacyjną.
Kontakt
Devil cars
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------