Bravecare praca za granicą-oddział Myślenice

dodano: 2020.06.23 ważne do: 2021.06.18 wyświetleń: 169
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz odpowiednio płatnej posady? Lubisz pracować z ludźmi? Nie boisz się nieznanych wyzwań? Rewelacyjnie! Mamy dla Ciebie idealne oferty odpowiednio odpłatnej profesji zagranicą. Praca jako opiekun osoby starszej w Niemczech to coraz powszechniejsza praktyka pośród Polaków, jacy preferują pracować w Niemczech. Bravecare.pl ? u nas znajdziesz w całości uczciwą pracę jako opiekun osób starszych. Stawiamy na znakomitą jakość swoich usług i całkowite bezpieczeństwo naszych podopiecznych dlatego interesuje nas dobór wyspecjalizowanej oraz zaangażowanej załogi opiekuńczej. Mieszkasz w Myślenicach? Wyszukujesz pracy jako opiekun osoby starszej? Przyjdź do naszej siedziby, a pogadamy o tym jak może wyglądać Twoja pożądana praca.
Kontakt
Bravecare Praca
ul. Myśliborska 42, 03-185 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------