Oferty pracy - Opieka nad seniorem - Praca w Niemczech

dodano: 2022.03.10 ważne do: 2023.03.05 wyświetleń: 113
Szczegóły ogłoszenia:
ATERIMA MED to firma działająca na naszym rynku już od dekady, a zajmująca się pośrednictwem w procesie zapewniania opieki seniorom na terenie Niemiec. Praca opiekuna dostępna jest praktycznie dla każdej osoby, która posiada jakiekolwiek doświadczenia pielęgnacyjne (np. wyniesione wskutek zajmowania się niedomagającym członkiem własnej rodziny). Warunkiem niezbędnym pozostaje także co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Jest to ogromnie istotne, ponieważ w trakcie pobytu w Niemczech opiekunki osób starszych mieszkają wraz z podopiecznymi.  Bytowanie pod jednym dachem wymusza oczywiście codzienną komunikację - stąd konieczność szlifowania znajomości niemieckiego. 
Kontakt
ATERIMA MED - Praca dla opiekunek w Niemczech
ul. Ul. Puszkarska 7f, 30-644 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------