Maty z logo firmy

dodano: 2020.02.27 ważne do: 2021.02.21 wyświetleń: 218
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Maty z logo firmy to skuteczny gadżet reklamowy dla przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Najbardziej sprawdzą się oczywiście na siłowniach, klubach fitness czy szkołach sportowych. Jednak firmy działające w innych branżach, mogą je wykorzystać jako efektowny gadżet dla klientów w czasie kampanii promocyjnej na lato. Takie sezonowe materiały promocyjne świetnie się sprawdzą i pozwolą wyróżnić się wśród konkurencji. W sklepie internetowym Gratisownia.pl znajduje się szeroki wybór mat z logo firmy. Dostępne są maty plażowe, fitness, piknikowe lub karimaty. Na każdym modelu istnieje możliwość naniesienia trwałego nadruku. Na życzenie klientów możliwa jest również darmowa wizualizacja zamówienia. Serdecznie zapraszamy! 
Kontakt
Gratisownia
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------