Piłki do ćwiczeń - Profireh

dodano: 2020.09.24 ważne do: 2021.09.19 wyświetleń: 143
Szczegóły ogłoszenia:
Piłka do ćwiczeń to przyrząd, który znaleźć można nie tylko na siłowniach i w salach fitness ale również w gabinetach rehabilitacyjnych. Świetnie sprawdza się także do wykonywania różnych ćwiczeń w domu. Piłka doskonale wpływa na korekcję wad postawy u dzieci czy minimalizację bólu w dolnych odcinakach kręgosłupa. Dużą popularnością cieszą się również ćwiczenia z piłką lekarską, która występuje w różnym zakresie wagowym od 2 do 4 kg. Jeśli szukasz profesjonalnych piłek do ćwiczeń zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Profireh, który specjalizuje się w sprzedaży sprzętu treningowego pochodzącego  wyłącznie od renomowanych producentów.
 
Kontakt
Profireh
ul. Makowa 1, 36-100 Kolbuszowa, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------