Treningi Personalne Premium

dodano: 2020.09.29 ważne do: 2021.01.15 wyświetleń: 39
170 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz mieć atrakcyjną sylwetkę, a przez to czuć się bardziej pewnym siebie?

Mieć więcej energii, dzięki czemu będziesz bardziej produktywny w pracy i życiu osobistym?

Pragniesz cieszyć się zdrowiem i sprawnością fizyczną na jak najdłużej?

Jeżeli odpowiedziałeś sobie w myślach, chociaż na jedno z tych pytań twierdząco, Zapraszam Cię do mnie na treningi personalne. Zadbam byś w bezpieczny sposób i na trwałe osiągnął swój cel.

Sportem, tematyką odżywiania oraz treningiem siłowym zajmuję się już od kilkunastu lat i w tym czasie uzyskałem liczne certyfiakaty oraz dyplomy, jednak przyjdź i przekonaj się sam, że treningi pod moim okiem są w pełni profesjonalne, bezpieczne, a przede wszystkim angażujące.

Twój cele jest moim celem! poprowadzę Cię krok po kroku na coraz wyższy poziom i udowodnię Ci że potrafisz! Pokaże Tobie jak powinna wyglądać prawidłowa rozgrzewka, aktywacje i mobilizacje, a przede wszystkim prawidłowa technika wykonania ćwiczeń.

Dzięki współpracy ze mną otrzymasz również opiekę dietetyka, fizjoterapeuty, zniżki na catering dietetyczny oraz niezbędne suplementy. Przyjmuję na siłowni Premium Exuma Gym, znajdującej się przy ulicy Wioślarskiej 8, nieopodal mostu Poniatowskiego.

Jeśli jesteś ciekaw mojej osoby i chciałbyś zobaczyć więcej zdjęć zapraszam na FB, lub Instagram:
@trenujzmarianem i zobacz jak zadowoleni są moi podopieczni :)
https://www.facebook.com/TrenujzMarianem/

Zadzwoń pod numer: 604 571 735
Lub napisz: marian.drozdz@vp.pl
Kontakt
Marian Drożdż
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------