program ćwiczeniowy

dodano: 2021.03.02 ważne do: 2022.02.25 wyświetleń: 90
Szczegóły ogłoszenia:
W ofercie firmy Wytwórnia Sylwetki są między innymi usługi takie jak spersonalizowany program treningowy, który nie tylko uwzględnia wady postawy, ale także wzmacnia i rzeźni mięśnie oraz rozluźnia napięte mięśnie poprawiając mobilność. Zadowolenie klienta ma dla fachowców marki Wytwórnia Sylwetki najwyższą wartość. Trenerzy i specjaliści firmy Wytwórnia Sylwetki motywują do treningu, a także co miesiąc oceniają postępy, a także prowadzą kalendarz treningowy z możliwością „zamrożenia” współpracy, na przykład podczas urlopu. Firma Wytwórnia Sylwetki oferuje usługi takie jak grupa wsparcia na FB i Instagramie, możliwość konsultacji online, a także modelowanie sylwetki.
Kontakt
W.S. KISZŁO I GRYGIEWICZ SPÓŁKA JAWNA
ul. Produkcyjna 10, 15-680 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------