Trener personalny Lublin

dodano: 2021.10.20 ważne do: 2022.10.15 wyświetleń: 100
Szczegóły ogłoszenia:
Trening personalny to najlepszy sposób na osiągnięcie celów w postaci zrzucenia zbędnych kilogramów albo rozbudowy tkanki mięśniowej. Właśnie dlatego zapraszamy do skorzystania z usług trenerów personalnych w naszym studio Fusion EMS. Będziesz pracować z doświadczonymi specjalistami, którzy podzielą się z Tobą nie tylko fachową wiedzą, ale także entuzjazmem i dobrą energią. Twoje oczekiwania i cele zawsze będą stały na pierwszym miejscu, więc możesz liczyć na pełne zaangażowanie i uwagę ze strony Twojego trenera personalnego. Podczas pracy wykorzystujemy metodę EMS, ponieważ jest to prosty, ale jednocześnie bardzo skuteczny trening. Ten styl ćwiczeń umożliwi szybką redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji i wytrzymałości oraz wymodelowanie sylwetki. Możesz ćwiczyć z pełnym zaangażowaniem i bez żadnych obaw. Trening EMS wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa, nie obciąża stawów ani kręgosłupa. Jest zatem znacznie mniej ryzykowny niż trening na siłowni. Przekonaj się o tym osobiście i już teraz zapisz się na pierwszy trening.
Kontakt
Arkadiusz Wojciechowski
woj. lubelskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------