Activestin - Odchudzanie

dodano: 2023.05.01 ważne do: 2024.04.25 wyświetleń: 130
136,98 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
To jest link do sklepu : najlepsze-suplementy-zdrowia6.webnode.page/l/activestin-odchudzanie-pl/

Uprzejmię proszę osoby zainteresowane o korzystanie ze strony sklepowej po wyżej.

Activestin to suplement bogaty w naturalne składniki odżywcze i aktywne, zdolne do wchłaniania i rozkładania tłuszczów, oczyszczania organizmu z substancji toksycznych oraz aktywowania podstawowej przemiany materii, przeciwdziałając uczuciu głodu. Ten rewolucyjny produkt, który właśnie wkroczył na włoską scenę, powstał więc z myślą o odchudzaniu poprzez działanie diety ketogenicznej.
Czym jest dieta ketogeniczna?

Dieta ketogeniczna jest formą diety niskowęglowodanowej : przy 20-50 gramach węglowodanów dziennie , jest wyjątkowo uboga w węglowodany, ale bogata w zdrowe tłuszcze i zawiera indywidualnie odpowiednią ilość białka. Z powodu braku węglowodanów zmienia się metabolizm i dochodzi do tzw. ketozy .

Czym dokładnie jest ketoza? Normalnie organizm pozyskuje energię z węglowodanów dostarczanych z pożywieniem – jest więc zależny od podaży węglowodanów. Jeśli tych węglowodanów brakuje jako źródła energii, organizm musi znaleźć inne sposoby, aby sobie pomóc.

W wątrobie tłuszcze są następnie przekształcane w tak zwane ciała ketonowe, które są wykorzystywane zamiast węglowodanów do generowania energii i na przykład utrzymania wydajności mózgu. Ten stan produkcji energii nazywany jest ketozą i jest zasadą, na której opiera się dieta ketogeniczna. Organizm potrzebuje trochę czasu, aby przyzwyczaić się do tego zmienionego procesu.
Kontakt
BadzFit
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------