LuksusEMS - Trening EMS Rzeszów

dodano: 2023.06.29 ważne do: 2024.06.23 wyświetleń: 126
Szczegóły ogłoszenia:
LuksusEMS - Trening EMS Rzeszów to profesjonalne i innowacyjne podejście do treningu. Oferujemy wysokiej jakości treningi EMS, które są idealne dla osób poszukujących efektywnych i skutecznych metod wzmacniania mięśni oraz poprawy ogólnej kondycji. Nasz nowoczesny sprzęt bezprzewodowy EMS umożliwia intensywny trening w krótkim czasie, zapewniając znakomite rezultaty.
W naszym kameralnym studio treningowym w Rzeszowie stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani trenerzy są zawsze gotowi dostosować treningi do osobistych celów i potrzeb klienta. Oferujemy również profesjonalne plany żywieniowe i treningowe online, które wspierają proces osiągania zdrowej sylwetki i pełnej kondycji.
LuksusEMS - Trening EMS Rzeszów to miejsce, w którym możesz osiągnąć swoje cele treningowe w przyjemnej atmosferze. Nasze wyspecjalizowane usługi i profesjonalizm sprawiają, że jesteśmy liderem w dziedzinie EMS w Rzeszowie. Dołącz do nas i odkryj, jak trening EMS może zmienić Twoje życie. Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na pierwszy trening!
Kontakt
LuksusEMS - Trening EMS Rzeszów
ul. Kościelna 2a, 35-505 Rzeszów, Polska, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------